Jdi na obsah Jdi na menu

Výrobní zařízení

 

Betonárna je vybavena míchačkou betonu teka-logo-20141-300x137.jpg  THZ o objemu 1000 litrů s nuceným oběžným mícháním, třemi zásobníky pro materiál s kapacitou 80 tun, dvěma sily na cement (64tun), silem na příměs (65tun) a elektronickým vážením komponent - kamenivo, cement, vodu a 4 druhy přísad do betonu. Plně automaticky řízený proces probíhá na systému Siemens Simatic.

Na betonárně je zázemí laboratoře, kde jsme schopni provádět pravidelný odběr vzorků betonu, uložení vzorků do doby zkoušky, měření vzduchu v betonu, objemové hmotnosti, sednutí nebo rozlití betonu (u SCC) ,následně můžeme zajistit zkoušku v akreditované zkušebně, pro tuto službu nás neváhejte kontaktovat při objednávce vaší betonáže / obvykle stropy a složitější nosné konstrukce. Překážkou není přizvání technologa, při četnějším odběru zkušebních těles přímo na staveništi.

V případě potřeby dodávek většího objemu nebo během případné poruchy/údržby máme k dispozici náhradní betonárnu (výroba  směsí ze stejného typu materiálů). Riziko přerušení větší betonáže je tak pro výpadek techniky eliminováno, v případě kombinace obou betonáren můžeme také dodávat až 60 m3/hod. 

 

 

 

 

Kontakt

DISPEČINK: 732 463 755

L.cisar@email.cz

Statistiky

Online: 1
Celkem: 142578
Měsíc: 1835
Den: 43